Penzion U Hrádku Lukov nabízí bydlení v centru Podyjí v blízkosti se nachází Vranovská přehrada a Vranov nad Dyjí.

 

S dárkovými poukazy máme dlouholeté zkušenosti a zaručujeme Vám, že o Vaše blízké budeme maximálně pečovat a poskytneme jim nezapomenutelný zážitek.


Objednávku dárkového poukazu je možné provést e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na +420 603 757 990 (paní Řehořová) nebo nám zašlete pomocí formuláře níže Vaše kontakty a my se Vám ozveme pro domluvení podrobností.

 

Je jen na Vás, na kolik dní a jaké doplňkové služby si zvolíte. Nebo si jen stanovte cenu a o ostaní se pak postaráme my. K dispozici je mnoho doplňkových služeb, ať již se jedná o slavnostní vícechodovou večeři při svíčkách během pobytu s výběrem vhodných vín, kytičkou na pokoji, romantickou květinovou výzdobou, nebo jen třeba lahví oblíbeného vína nebo sektu zachlazenou a připravenou pro Vašeho blízkého na pokoji při příjezdu.

A máte-li nějaké zvláštní přání, které by obdarovaným udělalo radost, sdělte nám je,  určitě se nám podaří společně zrealizovat.

Každopádně, nebudete-li si něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat.

© 2021 U Hrádku

Lukov 25, 669 02 Znojmo

 

Ochrana osobních údajů - GDPR

Design by GOLDEN ORANGE s.r.o.