Penzion U Hrádku Lukov nabízí bydlení v centru Podyjí v blízkosti se nachází Vranovská přehrada a Vranov nad Dyjí.

Kam s dětmi

Merlin´s Kinderwelt - dětský svět v Excalibur City Vám nabídne  spoustu legrace a  pro malé i velké. Pro děti každého věku, ale i jejich rodiče nabízí zábavu, která nezná hranic. Naleznete zde více než 200 atrakcí - na zemi, ve vodě, ve vzduchu i pod střechou, bistro s vlastní nabídkou Merlinových jídel a obchůdek s hračkami a cukrovinkami. Navštívit můžete také mega velké lanové centrum Sky Trail, které se rozprostírá více než 20 m nad zemí a nabízí nezapomenutelný výhled na celý areál Excalibur City. Děti se vyřádí na motokárách, čtyřkolkách nebo si mohou vyzkoušet své dovednosti a znalosti silničního provozu na dětském dopravním hřišti. V Merlin´s Kinderwelt si užijete zábavu za každého počasí! Čekají na vás atrakce jak venku, tak ve vnitřní části. Do dětského světaje Vstup ZDARMA.

 

Vranovská přehrada je jednou z nejteplejších a nejčisčích přehrad u nás. Nabídne Vám  pěkné koupání, možnost výletů parníčkem, zapůjčení lodiček, návštěvu lanového parku, nesčetné možnosti občerstvení. Dopručené parkování přímu u hráze Vranovské přehrady ( směr z Vranova nad Dyjí ), nebo od obce Štítary přímo na Vranovské pláži. Turisté moho vystoupat na vyhlídku Claryho kříž, odkud budete mít celé okolí jako na dlani. Naleznete zde i zastávku turistického vláčku, který Vás pohodlně dopraví do nedalekého Vranova nad Dyjí, nebo ke stejnojmennému zámku.

Jízdní řád vláčku zde...

Těšte se na romantickou jízdu podvečerním centrem středověkého Znojma. Pryč jsou auta i shon na ulicích a náměstích. Budeme Vám poutavě i zábavně vyprávět o historii našeho krásného města. Přitom si také vychutnáte příjemné melodie, úžasné výhledy na řeku i okolí města a především dary přírody v podobě skvělého znojemského vína a regionálních delikates, které umocní jeho neopakovatelnou chuť. více informací zde

 

Na ploše více než 60 000 m² se nachází 50 tematických zahrad, které okouzlují návštěvníky svými nezapomenutelnými prostory, kreativními nápady na zahradní design a pestrobarevnou květinovou podívanou v každém ročním období od probouzení jara až po kouzlo adventu. Jedinečná je především velká dobrodružná zahrada se zahradou zvířecí farmy. Je tam rodinka a adrenalinová skluzavka, vodní radovánky zajišťuje rafting a potok, nejmenší se mohou vyřádit ve Wichtelgartenu a mnoho dalšího. Nedílnou součástí denního programu jsou také zvířecí přátelé jako alpaky, klokani z Waldviertelu, poníci a zakrslé kozy.   https://www.kittenberger.at/

V období letních prázdnin se každoročně na romantické zřícenině hradu Cornštejn (doporučené parkování zde) koná série divadelních vystoupení, šremířských soubojů a tématikých prohlídek doplněná o působivou ohňovou show. Návštěva je vhodná i pro ty nejmenší děti. Na nádvoří zříceniny je malé občerstvení.

 

Tato služba je exkluzivně poskytována pouze pro naše hosty. Zveme Vás za našimi zvířátky, podělit se o náš příběh, způsob života. Jelikož starost o drobná hospodářská zvířata v tradičním hospodářství na venkově připadala z velké části dětem, na zlobení čas mít nebudou. Více informací zde. 

Co se dozvíme:

  • o životě koz - blíže poznáme jejich milou a hravou povahu, způsob života, jedinečné vlastnosti, ale i proč má koza krátký ocas
  • co je pastevní způsob a jak se pozná na chuti mléka
  • o životě dalších zvířat v domě - o jejich užitku a o výrobě produktů

Workoutovou sestavu s boxovacím pytlem pro dospělé, parkour pro dospívající mládež, lanovou sestavu a lezeckou stěnu se skluzavkou pro děti, ale také cvičební zařízení pro nejstarší obyvatele či posilovací stroj, to vše můžete využít a úžít si spoustu další zábavy ve FIT parku Únanov vzdáleném 5 minut chůze od areálu koupaliště Pohoda. Celý areál je tvořen několika odpočinkovými místy, naleznete zde dále hřiště pro plážový volejbal, stolní tenis, ruské kuželky, petanque, půjčovnu sportovních potřeb a slunečníků, dva tenisové kurty s umělým povrchem a víceúčelové hřiště pro míčové hry a samozřejmě i možnost občerstvení. Parkování je možné u koupaliště. Vzdálenost od Znojma cca 7 km od Vranova nad Dyjí 20 km.

© 2024 U Hrádku

Lukov 25, 669 02 Znojmo

 

Ochrana osobních údajů - GDPR

Design by GOLDEN ORANGE s.r.o.