Dopřejte svým blízkým, přátelům nebo spolupracovníkům odpočinek v klidu venkova, romantiku v nádherném vinařském kraji nebo mnoho sportovních zážitků, uprostřed nedotčené přírody Národního parku Podyjí.  

 

S dárkovými poukazy máme dlouholeté zkušenosti a zaručujeme Vám, že o Vaše blízké budeme maximálně pečovat a poskytneme jim nezapomenutelný zážitek.Objednávku dárkového poukazu je možné provést e-mailem na adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., nebo telefonicky na 603 757 990 (paní Řehořová).

 

Je jen na Vás, na kolik dní a jaké doplňkové služby si zvolíte. Nebo si jen stanovte cenu a o ostaní se pak postaráme my. K dispozici je mnoho doplňkových služeb, ať již se jedná o slavnostní vícechodovou večeři při svíčkách během pobytu s výběrem vhodných vín, kytičkou na pokoji, romantickou květinovou výzdobou, nebo jen třeba lahví oblíbeného vína nebo sektu zachlazenou a připravenou pro Vašeho blízkého na pokoji při příjezdu.

 

A máte-li nějaké zvláštní přání, které by obdarovaným udělalo radost, sdělte nám je,  určitě se nám podaří společně zrealizovat.

 

Každopádně, nebudete-li si něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat.

Ukázky našich poukazů:

01

 

 

02

 

 

03