Vítejte v návštěvní knize Penzionu U Hrádku

Penzion U Hrádku má již téměř sedmnáctiletou tradici a byl prvním ubytovacím zařízením otevřeným po pádu železné opony v centrální části Národního parku Podyjí.

Během této doby trpělivě nasloucháme našim hostům a usilujeme o další zkvalitnění našich služeb. Právě nyní a i díky Vám dokončujeme naši třetí ubytovací část, kde vznikají pěkné prostorné pokoje kategorie SUITES a DELUXE.

Stále pro nás platí: nemáme konkurenční ambice, nechceme být největší, nejprodejnější a ani nejlevnější. Stále se snažíme být nejkvalitnější.

Budeme rádi když nám napíšete Váš názor, výtku, postřeh nebo i pochvalu.

Děkujeme, rodina Řehořova a tým Penzionu U Hrádku ****


Jaroslav K.

Pohoda objektu, okolí a hlavně naprostá vstřícnost majitelů je stále ještě v našich krajích ne běžná záležitost. Chcete-li si užít krásné dny, pak vřele tento penzion doporučuji. Byli jsme zde již podruhé na doporučení dcery a ne jen, že jsme ji dali zcela za pravdu, ale už dnes plánujeme v příštím roce další návštěvu.

4. 1. 2020 12:26
Kateřina L.
Nejkrásnější penzion!! Byli jsme zde 4 dny s naší čtyřměsíční dcerkou a nemůžem si to vynachválit! Bohaté snídaně, vybere si fakt každý!! A ty večeře! Luxus. Jejich kuchyně je vynikající a vybavení pokojů taky! O nádherném prostředí už ani nemluvím
7. 9. 2019 8:20
Dušan
V penzionu jsme strávili příjemný týden v pěkném ubytování i prostředí areálu (velká upravená zahrada s hraním pro děti) s vynikající kuchyní a nabídkou místních vín . Jeho výhodou je umístění na cyklostezce mezi Znojmem a Vranovem na okraji Národního parku Podyjí , ideální výchozí místo pro výlety po okolí . S pobytem jsme byli velmi spokojeni a můžeme jen doporučit .
4. 9. 2019 9:32
R.H.

Dobrý den,paní Řehořová, 

Mockrát srdečně děkujeme za skvělou dovolenou, všude bylo kousek a moc jsme si to všichni užili.Sice nebydlíme daleko, ale třeba ve Znojmě jsme byli prvně a je to moc krásné město a celá jižní Morava i okolí penzionu je nádherné. A úplně ideální je to, že prostor u vás je celý zabezpečený, takže se děti nemůžou vydat sami někam na cestu, tak jsme si mohli v klidu sednout ke knižce a vínku. A to nemluvím o servisu úklidu ubytování a stravě. Prostě luxusní. 

Děkujeme a přejeme krásný zbytek léta.

 

 

 

4. 9. 2019 9:23
Benákovi

Vážená paní Řehořová,

vážený pane Řehoři, 
 
dovolte mi touto cestou Vám poděkovat za velmi kvalitní služby při našem červencovém pobytu v penzionu U Hrádku. Stručně nemělo to chybu. Moc děkujeme a srdečně zdravíme a velice rádi se k vám budeme vracet. 
 
S pozdravem


Benákovi z Prahy
4. 9. 2019 8:59
Rubeškovi

Nezapomenutelných takřka 14 dní. Neuvěřitelný klid, nádherná příroda, bezpočet výletů, ideální místo pro cykloturistiku. Penzion je opečovávaný každý den, překrásná zahrada, vstřícní majitelé, pokoje jsou perfektní, vynikající kuchyně. Nevěřila jsem, že takové místo k dovolené najdeme. Děkujeme a ať se daří! Rubeškovi

8. 8. 2019 12:32
Eva Vávrová
Pobyt, na který budeme vždy vzpomínat 
 
Nádherné ubytování, prostorné a moderní pokoje. Všechny budovy jsou v krásné udržované zahradě. Výborná kuchyně - jak snídaně, tak večeře. Vstřícný personál. Pobyt neměl chybu, vždy budeme doporučovat. Majitelům přejeme hodně dalších spokojených hostů :-) . Zdraví Vás "Plzeňáci"
18. 7. 2019 9:27
Šárka Š
Místo, na které se budete rádi vracet.
 
Všechnu chválu a superlativa uvedená v předchozích recenzích si tento penzion a hlavně jeho majitelé zaslouží absolutně bezezbytku !!! Penzion jsme navštívili po devíti letech a nutno říct , že majitelé drží laťku stále velmi , velmi vysoko !!! Pokoje jsou prostorné , pohodlné a - stejně jako celý penzion - zařízené s maximální mírou vkusu . Bezchybný úklid všech prostor je absolutní samozřejmostí . Zahrada je krásná , pečlivě udržovaná , rozčleněná okrasnými stromy , keři a květinami a hlavně plně k dispozici všem hostům . Stejně jako lehátka a slunečníky .Děti zde mají také svá zákoutí určená pro hry . Bohaté snídaně , kde si vybere opravdu každý a skvělé večeře o třech chodech , připravované v duchu moderní české kuchyně . Báječná vína , vždy pečlivě vybraná a doporučená panem majitelem . Přístup pana majitele , ale pochopitelně i všech členů jeho týmu je vždy vstřícný , milý a společně vytvářejí pocit pohody a rodinné atmosféry . Penzion U Hrádku je místo , na které se vždy budete rádi vracet !!!!
13. 7. 2019 14:09
Jaroslav Blažek
Děkujeme za krásně strávenou dovolenou. Tak jako každý rok bylo vše na jedničku. Jen ohledně restaurace - letos bylo jídlo snad ještě luxusnější než jindy. 
Prostě vše super. Děkujeme a vřele doporučujeme. Ten klid a okolní příroda je k nezplacení.
4. 7. 2019 16:22
Jens

lles ist Top ! Frühstück OK, Abendessen nach Menü, muss 24 Std. vorher gebucht werden. War sehr gut. Liebevolles Personal, hilfsbereit. Die Pension liegt abgelegen an einem Naturschutzgebiet, sehr ruhig, schöne Anlage. Kinderfreundlich, Liegen und Kinderspielzeug im Garten..

1. 7. 2019 8:38
V.C.

The apartment was beautiful - everything was modern, sparkling clean and very comfortable. Lovely grounds around the property and a cute little village. We also did a short walk to the castle ruins nearby. Just delightful.

25. 6. 2019 20:27
Daniel

Big satisfaction with great the stuff and all the services.Great location in beautifull landscape of national park of Podyjí.Znojmo winery in touch.We would like definetely comeback. One of the the best pension in South Moravia.

22. 6. 2019 15:53
Zdenka N.

Úžasné místo

Strávili jsme zde pouze dvě noci, což je škoda, tak krásné místo se všemi pěti P jsme ještě asi nenavštívili. Prostorný pokoj, se vším, co je potřeba, super spaní na kvalitní matraci, rozlehlá a krásná zahrada, venkovní prostor pro děti (ráno jsme viděli slečnu obejít dětské "hřiště" a vše mokré utřela), úžasné a pestré snídaně a hlavně velmi vstřícný a milý přístup všech zaměstnanců v čele s panem majitelem.

22. 6. 2019 15:38
O8596ACmartinv

Vse dulezite je v ostatnich recenzich napsano, vysoka kvalita ubytovani (prostorne pokoje, moderni, kvalitni nabytek, exkluzivnich postele a matrace, kazdodenni uklid, atd). Vynikajici kuchyne (bohate snidane, 3 chodova vecere), ochotny majitel radi s vylety apod. Cely areal a sluzby jsou do detailu vyladene pro hosty, kteri vyhledavaji moderni gastronomii (vc vybraneho piva i vina), premiove ubytovani a misto pripravene pro navstevu s malymi detmi. Rozhodne doporucujeme.

22. 6. 2019 15:35
Karel F.

V tomto penzionu se cítíte prostě skvěle, vše kvalitní a udržované, na úrovni. Výborné a hlavně domácí jídlo, žádné polotovary. Pan majitel velmi příjemný, vstřícný a ochotný. Můžeme jen vřele doporučit.

9. 6. 2019 19:33
Petr Krafčik - Karviná

Neskutečně krásné  místo.  Vše z našeho  pohledu dokonalé - ubytování,  strava,  obsluha.  Vše  dopracováno k naprosté spokojenosti  návštěvníků.  Určitě  doporučujeme 

9. 6. 2019 17:22
Jana a Zdeněk Š.

Děkujeme za hezké chvilky, strávené ve Vašem penzionu. Vše bylo perfektní, čisté a z majitelů i personálu vyzařovala ochota vyjít hostům všemožně vstříc.

4. 6. 2019 8:58
František.F - Vysočina
Místo, kde se zastaví čas. Místo, kde si zaručeně odpočinete. Ať ve dvojici nebo celá rodina. Jídlo pouze pro ubytované hosty. 
Vynikající snídaňový bufet s širokou nabídkou vlastních a lokálních specialit. Večeře hodné michelinské hvězdy byť v podobě menu.
Čerstvost je zaručena. Pravděpodobně přiberete :-). Další kategorií je VELMI široká nabídka vín z Jižní Moravy ale i ze zahraničí.
A navíc - nebo spíše především - zde jste v dobrých rukách majitelů manželů Řehořovych. Pamatujte, že objednávat musíte s velkým předstihem.
PS. O přírodě a historii Np Podyjí si přečtěte jinde. Pozor na divoké koně! :-).
29. 5. 2019 7:59
M.N

Krásné prostředí,luxusní vybavení pokoje,příjemný a starostlivý personál včetně pana majitele,výborné kafe i točené pivo z malého pivovaru.Moc se nám tam líbilo i našemu pejskovi.Pobyt se nám u Vás velmi líbil, vřele ho doporučím našim známým.

27. 5. 2019 11:13
Oldřich Š.

Penzion U Hrádku je zatím nejlepší zařízení tohoto typu, které jsme v ČR navštívili a nutno říci, že předčí i mnohé ze zahraničních, kde jsme bydleli. Obvyklé kostlivce ve skříni zde nenajdete - vše je naprosto čisté, 100% připravené, vymyšlené, pěkné udělané. Je patrné, že majitelé svým penzionem žijí a dávají mu úplně vše. Kapitolou samou o sobě je výborná a neobvyklými jídly překypující kuchyně, nabídka úžasných vín a permanentní ochota a úsměv na rtech u veškerého personálu včetně majitelů samých. Bravo!!!!

16. 11. 2018 9:17
R.JELEN

Úžasný týden...

Co se týká hodnocení návštěvníků, jsem poměrně obezřetný. Tudíž se mi těm super recenzím, které má Penzion U Hrádku na netu, dvakrát nechtělo věřit. Až samotný pobyt mě vyvedl z omylu - prožili jsme tu nádherný týden!
Celý areál je tvořen třemi samostatnými budovami a je udržovaný s neobyčejnou péčí - jak zahrada, tak restaurace, či samotné pokoje. Všude je vidět, že majitelé svou práci milují...
I když je penzion označený jako vhodný pro rodiny s malými dětmi (z čehož jsem měl trochu obavy), všude panoval báječný klid. Děti mají prostě v té obrovské zahradě u penzionu dostatek prostoru na hraní, takže když ostatní návštěvníci nechtějí, tak o malých svištích nemusí vůbec vědět...
Oba majitelé jsou velmi milí a vstřícný lidé, kteří jsou vždy připraveni hostům poradit ať s trasou výletu, nebo večer s výběrem vína k příjemnému posezení.
Samostatnou kapitolou je tu stravování. Snídaňový bufet vždy bohatě zásobený, takže nebylo potřeba na snídani spěchat z obavy, že by se na nás třeba nedostalo (což už jsme v několika jiných penzionech zažili). Na pokojích jsou skvěle zásobené minibary - navíc za hodně příjemné ceny. A večeře? Takové dobroty jsme snad ještě nejedli! Za celý týden jsme tu nenarazili na jediné jídlo, které by nám nechutnalo. A i když se to po přečtení jídelního lístku může zdát, opravdu se nejedná jen o jakousi "kostku ve skluzu" - naopak, porce byly veliké a vždy jsme od stolu odcházeli příjemně najedení. Tady patří veliké díky paní majitelce, která je tvůrkyní celého jídelního lístku!
Takže pokud to celé shrnu - byl to nezapomenutelný klidný týden ve velmi příjemném penzionu v krásné krajině Podyjí. Manželům Řehořovým i ostatním zaměstnancům penzionu ještě jednou děkujeme za neobyčejnou péči a určitě se sem vrátíme! Děkujeme!

7. 11. 2018 10:49
Milan

Velice příjemné a hlavně velmi čisté ubytování. Skvělé jídlo na úrovni 5 hvězdičkového hotelu, které bych v penzionu u cyklostezky opravdu nečekal. Majitelé práce baví a klobouk dolů před tím co vybudovali.

2. 10. 2018 15:40
Sona

Ubytování super,zravotní madrace ,čistota,snídaně i večeře na vysoké úrovni.Personál příjemný a ochotný.Majitelé tento penzion provozují srdcem.Všem pobyt doporučuji.

2. 10. 2018 15:39
Želmíra Ťapayová - Žilina

Ďakujeme za krásne dni vo Vašom penzióne. Všetko bolo dokonalé, strava, ubytovanie, prostredie, služby ešte aj to počasie ste vybavili na jednotku :) Už teraz premýšľame kedy sa opäť vrátime. Pri víne budeme s radosťou spomínať na chvíle oddychu a pohody.

Všetko dobré a do skorého videnia.

Ž+F

1. 10. 2018 11:52
Oldřich

Nám se moc líbilo všechno - nabídka nezvykle upravených a výborných jídel, úžasná vína, usměvavý a ochotný personál, Váš osobní přístup k hostům a milá paní Řehořová, kterou jsme potkali na recepci. Místo na kraji vesnice je nádherné, vzdušné, klidné, tři budovy se v zahradě netlučou, vše má svůj prostor, zároveň je zahrada nenásilně kombinovaná jak pro hosty a jejich děti, tak pro oko - květiny, trávníky, skalky.... nádhera.

V pár penzionech už jsme bydleli a jednoznačně jsme se se ženou shodli, že nemáte konkurenci. Tak ať Vám to vydrží, držíme palce!

14. 9. 2018 15:47