Dopřejte svým blízkým, přátelům nebo spolupracovníkům odpočinek v klidu venkova, romantiku v nádherném vinařském kraji nebo mnoho sportovních zážitků, uprostřed nedotčené přírody Národního parku Podyjí.  

 

S dárkovými poukazy máme dlouholeté zkušenosti a zaručujeme Vám, že o Vaše blízké budeme maximálně pečovat a poskytneme jim nezapomenutelný zážitek.Objednávku dárkového poukazu je možné provést e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky na 603 757 990 (paní Řehořová).

 

Je jen na Vás, na kolik dní a jaké doplňkové služby si zvolíte. Nebo si jen stanovte cenu a o ostaní se pak postaráme my. K dispozici je mnoho doplňkových služeb, ať již se jedná o slavnostní vícechodovou večeři při svíčkách během pobytu s výběrem vhodných vín, kytičkou na pokoji, romantickou květinovou výzdobou, nebo jen třeba lahví oblíbeného vína nebo sektu zachlazenou a připravenou pro Vašeho blízkého na pokoji při příjezdu.

 

A máte-li nějaké zvláštní přání, které by obdarovaným udělalo radost, sdělte nám je,  určitě se nám podaří společně zrealizovat.

 

Každopádně, nebudete-li si něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat.

Ukázky našich poukazů:

01

 

 

02

 

 

03